PŘÍBĚH DENÍKU

Cesta k deníku začala mojí cestou sebepoznání. Před více jak deseti lety, kdy jsem žila dlouhodobě v zahraničí, jsem začala zjišťovat, že život, který vedu a rozhodnutí, která dělám se neshodují s tím, co v hloubi duše doopravdy cítím. Začala jsem se zajímat o to, kdo vlastně jsem, jak funguji a zkoumala jsem své myšlenkové pochody, vzorce chování a své celkové nastavení mysli. V každé volné chvíli jsem byla ponořená do knih, videí a kurzů a hloubání ve svém nitru se stalo mým koníčkem. V roce 2015 jsem se rozhodla vystudovat magisterský program osobního a profesionálního koučingu v Barceloně a následně jsem absolvovala kurz Brain-Based Coaching v NeuroLeadership Institutu v Londýně.

Ačkoliv jsem jako koučka nikdy nepracovala, můj vnitřní drive po šíření důležitosti seberůstu a poznávání sebe samých čekal na to, až přijde ta správná chvíle vyjít na světlo světa. Tento moment nastal poté, co jsem se v roce 2020 stala mámou. Tato nová role mi umožnila vidět nejen mě, ale všechny lidi znovu jako ty malé, zranitelné a nevinné bytosti, kterými jsme všichni jednou byli. Denně mi bylo nastavováno zrcadlo a měla jsem možnost vnímat kolik přirozené dětské radosti, zvídavosti a chuti do života jsme v sobě všichni měli a jak lehce se dají tyto aspekty v prvních a nejzásadnějších letech života změnit a třeba i ztratit. Uvědomila jsem si, že toto radostné dítě v každém z nás stále je, jenom jsme ho uzavřeli někde hluboko v sobě, v důsledku vlivu prostředí, nejbližších lidí, výchovy a událostí, které se během našeho dětství udály.

Proto jsem se rozhodla založit projekt wakeupcall_cz a skrz něj přibližovat lidi více k sobě samým. K jejich opravdovému já, které je často schované pod návaly obranných mechanismů, naučených vzorců chování a myšlenkových pochodů. V rámci projektu, jsem začala vytvářet sebepoznávací deník, jako nástroj, který provede minulostí, zejména dětstvím a přiměje k uvědomění, jak nás toto období ovlivnilo do přítomnosti. Deník byl dokončen na konci listopadu 2023 a já mám velkou radost, že vám ho touto cestou mohu představit a plnit si tak veliké přání, a to, abychom všichni měli možnost poznat sami sebe do hloubky a žít tak spokojenější a harmoničtější život. Mojí nynější náplní je příprava na příchod druhého děťátka, a také studium pychoterapeutického minima v Institutu Biosyntézy a jenom čas ukáže, kam bude směřovat moje další cesta.

Zpět do obchodu