Deník Wake Up Call

Poznej sám sebe z pohodlí domova díky sebepoznávacímu deníku

  • pochop své chování a reakce
  • začni žít podle sebe
  • buď spokojenější a šťastnější ve svém životě
  • nauč se pracovat se svými emocemi
  • zlepši si vztahy s lidmi kolem sebe
  • vybuduj si hlubší vztah se svými dětmi
  • oprosti se od svých vzorců z dětství
  • dej stopku neustále se opakujícím situacím
  • neboj se začít hned
Skladem
690 Kč
Kategorie: DENÍK
minulost - přítomnost - budoucnost

Deník má předurčené tři části. Návrat do minulosti bude tvým stavebním kamenem pro práci na sobě v přítomnosti a vydání se tím správným směrem do budoucnosti. Vem si deník s sebou na místo, kde máš klid a kde se cítíš příjemně a v bezpečí. Cílem není projít deník na jeden zátah, ale v klidu se zamýšlet nad otázkami, vzpomínat a vracet se do situací ze svého života a postupně vše zaznamenávat…

Wake Up Call ti pomůže porozumět souvislostem ve tvém životě. Pochopíš, proč s některými lidmi kolem sebe nevycházíš, proč opakuješ stejné chyby v partnerských vztazích, proč v určitých situacích reaguješ nepřiměřeně atd. Najednou dokážeš identifikovat, co ti stojí v cestě, aby ses mohl v životě posunout a růst.

 

Co deník obsahuje?

400+ otázek
300 stran
3 části
1 příběh
aha momentů
 

Kdo za vším stojí?

 

Lenka Mařanová – zvídavá duše, která ráda zkoumá, jak funguje naše mysl, máma na plný úvazek a věčný student sebe samé. Dlouho jsem žila na autopilota, hledala se, a honila se za cíli, které nebyly moje. Pomalu jsem zjišťovala, že mnoho věcí, které mě brzdí, jsou zakotveny v mém dětství. Ať už se jednalo o vztah k sobě samé nebo fungování s okolním světem.

Ačkoliv mám za sebou různé studijní programy zabývající se lidskou myslí, nejlepším učitelem v poznávání sebe a pochopení souvislostí v mém životě, mi začala být až moje dcera. Teprve s ní jsem došla k uvědomění, jak zásadní je pro náš budoucí život dětství a vše, co se v něm odehrálo.

A tak vznikl deník Wake Up Call…


Příběh deníku

 

Co o deníku říkají?

Deník vám pomůže pochopit chování druhých

Deník je skvělým průvodcem pro každého, kdo si přeje poznat sám sebe do posledního koutku své duše. Ale nejen to - pomůže vám také pochopit své okolí, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, lépe jim porozumět a třeba dojdete i k nějaké vnitřní úlevě, pochopení, toleranci.

Jana Rutkovská
Fakturační specialistka

Deník mi pomohl porozumět mému dětskému já

Terapeutický deník Wake up call mi padl náhodou do rukou a mohu s klidem říci, že mi pomohl lépe poznat sebe sama, porozumět myšlenkám mého dětského já a zaměřit se na problémy, které z této doby přetrvávají dodnes. Deník je rozdělen do částí, které mi dávají smysl a prolínají se, nabízí tak možnost se vracet a dále se zamýšlet nad odpověďmi a pracovat s nimi.

Kristýna Fischerová
Učitelka na ZŠ
Zpět do obchodu