DOPORUČENÍ

Udělejte si vnitřní inventuru svého života

Součástí duševní hygieny je udělat si čas sám na sebe, být chvíli jen se svými myšlenkami a pocity, udělat si vnitřní inventuru všeho, co se v nás za léta našeho života nahromadilo. A přesně k tomu slouží tento deník. Vezme vás na výlet po vašem dětství a pomůže vám odhalit, co dobrého či špatného jste si z dětství přinesli do této chvíle a jak s tím teď můžete naložit.

Lenka Češková
Psycholožka

Uvědomila jsem si, že můžu změnit život svých dětí

Deník od Lenky mi velmi otevřel oči a přimělo mě to k uvědomění, jaký vliv má minulost na mojí budoucnost, ale zároveň jak to mohu změnit. Uvědomila jsem si, jak mohu vyjet ze starých kolejí a změnit životy mých budoucích dětí a lidí v následujících generacích. Deník velmi doporučuji!

Eliška Burdychová
Podnikatelka

Deník vám pomůže pochopit chování druhých

Deník je skvělým průvodcem pro každého, kdo si přeje poznat sám sebe do posledního koutku své duše. Ale nejen to - pomůže vám také pochopit své okolí, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, lépe jim porozumět a třeba dojdete i k nějaké vnitřní úlevě, pochopení, toleranci.

Jana Rutkovská
Fakturační specialistka

Deník mi pomohl porozumět mému dětskému já

Terapeutický deník Wake up call mi padl náhodou do rukou a mohu s klidem říci, že mi pomohl lépe poznat sebe sama, porozumět myšlenkám mého dětského já a zaměřit se na problémy, které z této doby přetrvávají dodnes. Deník je rozdělen do částí, které mi dávají smysl a prolínají se, nabízí tak možnost se vracet a dále se zamýšlet nad odpověďmi a pracovat s nimi.

Kristýna Fischerová
Učitelka na ZŠ

Pochopila jsem skryté vzorce, které ovlivňují mé myšlenky a jednání

Přála bych si na deník narazit, když jsem začala se svým seberozvojem, protože bych pochopila mnoho vzorců a věcí z minulosti, o kterých jsem nevěděla. Zároveň jsem díky deníku šla víc do hloubky a pochopila některé skryté vzorce, které ovlivňují mé současné myšlenky a jednání. Čas věnovaný sobě je nejlépe investovaný čas a Wake Up Call úžasným pomocníkem.

Kristýna Najmanová
Podnikatelka a mamka na mateřské
Zpět do obchodu